Як українські військові нищать французькою артилерією CAESAR російських окупантів. Відео

Новини 18.06.2022

Одним залпом 5 ЦЕЗАРІВ накрили район, де противник зосередив більше 15 одиниць озброєння та військової техніки. Прямим влучанням було уражено самохідну гаубицю 2С-19 «Мста-С» ворога та командно-штабну машину командира батареї російських окупантів.

CAESAR уражає кремлівських загарбників на віддаленні 20 км і більше від лінії фронту з високою точністю. Українські артилеристи проводять унікальний для світової практики надшвидкий перехід на НАТОвські системи озброєння та їх стандарти.

Наші мужні воїни роблять неймовірні речі - вони залповими темпами опановують зброю перемоги, надану Україні західними партнерами. Артилеристи уже ефективно застосовують САУ CAESAR та інші крупні калібри НАТО на полі бою.

CAESAR (з французької мови - CAmion Equipé d'un Système d'ARtillerie) — французька 155-мм самохідна артилерійська установка, призначена для знищення живої сили, артилерійських батарей, дзотів, а також для забезпечення проходів у мінних полях і польових загородженнях.

Просимо вас про фінансову допомогу для наших журналістів та інформаційну боротьбу з російськими окупантами: 4441 1144 1008 2620 или PayPal: info@apravda.com

Телефонуйте у нашу редакцію та повідомляйте важливу інформацію: +38 044 362 90 11.