Юлія Ковалів: Канада заборонила Росії доступ до технологій та обладнання по видобутку нафти

Новини 9.06.2022

Уряд Канади ввів нові і болючі для російського нафтогазового та хімічного сектору санкції: запровадила заборону експорту практично всіх можливих послуг для зазначених секторів російської економіки включно з послугами лізингу і оренди обладнання, R&D, консалтингу та інжинірингу. Росія крок за кроком втрачає не лише ринки збуту для нафти та газу, але й доступ до технологій та обладнання по їх видобутку.

Це дуже важливе рішення і ми вдячні Канаді за підтримку і чітке розуміння, що залежність від російської нафти і газу має піти в минуле. Наш нафтогазовий сектор потребує канадської експертизи, технологій та інвестицій для збільшення видобутку.

Про це вчора говорили разом з делегацією Нафтогаз на найбільшому канадському енергетичному форумі Global Energy Show. Особливо під час війни, український енергетичних сектор зацікавлений у партнерстві з канадськими компаніями. Окрема панель по Україні зібрала повний зал та велику зацікавленість з боку канадських компаній та Уряду Альберти.

Телефонуйте в нашу редакцію та повідомляйте важливу інформацію: +38 044 362 90 11. Просимо вас про фінансову допомогу для наших журналістів: 4441 1144 1008 2620 або PayPal: info@apravda.com