Зеленський віддячив Сергію Гайдаю за здачу Луганської області росіянам - призначив послом у Казахстані

Новини 23.05.2023

22 травня 2023 року, джерела Актуальної Правди повідомили редакцію, що Казахстан не погодив призначення колишнього голови Луганської ОВА Сергія Гайдая послом у країні через те, що влада країни хоче бачити на його місці професійного дипломата.

У березні 2023 року Зеленський підписав указ про звільнення з посади Луганської обласної адміністрації Сергія Гайдая.

Відповідного Указу, призначення Гайдая послом, нема на сайті президента України, отже Зеленський продовжує практику світових диктаторів і таємно призначає зрадників України на посади.

Площа Луганської області 26 684 км² і з 30 вересня 2022 року вона повністю окупована Російською Федерацією.

Луганська область більше за територію Ізраїля, Кіпра, Чорногорії і усі зрадники, які саботували захист цієї території, повинні вже сидіти у буцегарні, але Зеленський замість цього, нагороджує їх дипломатичними статусами.

Сергій Володимирович Гайдай був призначенний губернатором Луганської області 25 жовтня 2019 і увесь час до вторгнення Росії, саботував підготовку до оборони готував окупацію.

Гайдай у 2008—2010 роках працював помічником депутата Київради Олексія Рєзнікова, який зараз є міністром оборони і корупціонером, який розкрадає гроші на закупках їжі для ЗСУ.

Гайдай стверджує, що Казахстан не надав згоди на його призначення послом, але це вже не має жодного значення, такими призначеннями Зеленський вже показує, що його він захищає інтереси Москви.