РОЗСЛІДУВАННЯ

Дар’я Каленюк: Під час війни, під керівництвом Олексія Резнікова вкрадено 36 мільярдів

Марина Кострова 8.07.2023

У травні зʼявилася інформація, що Міноборони витратило 8,9 млрд грн на зброю, якої не було поставлено. Йдеться про так звану прострочену дебіторську заборгованість. Це коли Міноборони сплачує кошти постачальнику, але обіцяний товар не отримує в строк, обумовлений у договорі. Тобто це зброя та речі, яких наші військові просто не побачили, хоча гроші платників податків на них витрачені, розповідає Дар’я Каленюк, голова Центру протидії корупці.

Ігор та Ілля Кушнір вкрали землі Київміськбуду та будують там елітні котеджі. Відео

Новини 18.05.2023

Ігор Кушнір вже 11 років президент "Київміськбуду" - будівельного гіганта, що на 80% має комунальний статус. З 2019 по 2022 рік прибуток компанії впав із 35-ти мільйонів до мінус 36-ти. Справа не лише у повномасштабному вторгненні, адже ще у 2020 році прибуток вже впав до 4-х мільйонів.

Прорсійські депутати досі сидять у Київраді. Список ворогів: Володимир Кравець, Михайло Царенко, Сергій Мамоян, Михайло Наконечний, Юлія Симуніна. Відео

Новини 9.05.2023

Депутати від колишньої ОПЗЖ досі у нашій політиці. І хоча партію після повномасштабного вторгнення рф заборонили, багато її представників нікуди не поділося. Адже, вийшовши з фракції, вони залишилися у міських, обласних і Верховній радах.

Pages