Журналистские расследования

Заробив 16 мільйонів: голова держбанку Укргазбанку Андрій Кравець підняв собі зарплату у 25 разів за один місяць

Новости 22.01.2022

За грудень 2021 року голова правління держбанку Укргазбанку Андрій Кравець отримав 13,3 мільйонів гривень після сплати податків. Про це йдеться на веб-сайті держбанку.

Вимагаємо від Державного Бюро Розслідувань припинити переслідувати журналіста Сергія Медяника. Відео

Новости 4.01.2022

Олексій Сухачов отримав бажану посаду керівника Державного Бюро Розслідувань, а в цей час, співробітники ДБР масово саботують розслідування проти "перевертнів у погонах" та допомогають корумпованій поліції і прокуратурі Вінницької області переслідувати кримінальними справами журналіста Сергія Медяника.

Шведська сім'я: помічниця президента Марія Левченко, її чоловік з міністерства внутрішніх справ Олександр Гогілашвілі та керівник Головного управління розвідки Кирило Буданов разом мешкають у маєтку королів обналу Стрілковських - громадян Росії. Відео

Новости 28.12.2021

Помічниця президента Марія Левченко та її чоловік, ексзаступник міністра внутрішніх справ Олександр Гогілашвілі мешкають в приватному будинку під Києвом, який належить родині бізнесменів, компанії з орбіти яких фігурують у десятках проваджень щодо схем ухилення від сплати податків. Такий звʼязок може містити потенційний конфлікт інтересів.

Pages