ПРАВИЛА ВИКОРИСТАННЯ МАТЕРІАЛІВ

ПРАВИЛА ВИКОРИСТАННЯ МАТЕРІАЛІВ ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНОГО АГЕНЦІЇ АКТУАЛЬНА ПРАВДА

1. Загальні положення

1.1. Ці правила визначають порядок та умови використання інформаційних, новинних та інших матеріалів, розміщених на сайті - інформаційно-аналітичне видання "Актуальна Правда" (далі - "АП") http://apravda.com (далі - "Сайт"), а також матеріалів, що входять до спеціальних проектів АП (далі - "Спеціальні проекти"), юридична особа: ТОВ "Інформаційне агентство Актуальна Правда", ЄДРПОУ 39084250, адреса: 04053, Київ, вул. Обсерваторна, буд. 23.

1.2. Будь-які матеріали, розміщені на Сайті АП та у Спеціальних проектах, є об'єктами авторського права. Права АП на зазначені матеріали охороняються законодавством щодо прав на результати інтелектуальної діяльності.

1.3. Використання матеріалів, розміщених на Сайті та у Спеціальних проектах, допускається лише за письмовою згодою АП. Безкоштовне використання матеріалів можливе лише у випадках, прямо передбачених у пп. 2.2.1.-2.2.3. реальних правил.

1.4. Ці правила поширюють свою дію на наступних користувачів: інформаційні агенції, електронні та друковані засоби масової інформації, фізичні та юридичні особи (далі - "Користувачі").

2. Використання матеріалів. Види використання

2.1. Під використанням матеріалів розуміється відтворення, поширення, публічний показ, повідомлення в ефір, повідомлення по кабелю, переклад, переробка, доведення до загальної інформації та інші способи використання, передбачені чинним законодавством.

2.2. Використання на безоплатній основі:

2.2.1. Будь-які матеріали АП можуть бути використані без письмової згоди АП та на безоплатній основі за умови, що користувач є фізичною особою, і таке використання здійснюється виключно для особистих цілей.

2.2.2. Використання інформаційних текстових матеріалів АП релігійними та благодійними організаціями, а також будь-якими освітніми установами на безоплатній основі можливе лише після отримання письмового дозволу (згоди) АП.

2.2.3. Внесення будь-яких змін та/або доповнень до матеріалів Видання, а також будь-яка переробка матеріалів заборонена.

2.3. Інші види використання:

2.3.1. Комерційне використання матеріалів АП здійснюється на підставі договорів, укладених у письмовій формі.

2.3.2. Забороняється використання фото-, графічних, відео-, аудіо- та інших матеріалів, розміщених на Сайті та у Спеціальних проектах, що належать АП та іншим третім особам.

2.3.3. У разі потреби використання матеріалів АП, зазначених у п. 2.3.2. цих правил, що належать АП, Користувачі зобов'язані отримати письмовий дозвіл (згоду) АП використання таких матеріалів на возмездной основе.

2.3.4. Використання матеріалів АП, зазначених у п. 2.3.2. цих правил, в обсязі та цілях, не передбачених договором між АП та Користувачем, а також без договору не допускається.

2.3.5. Вартість використання кожного конкретного матеріалу узгоджується сторонами у кожному конкретному випадку.

2.3.6. У разі потреби використання матеріалів АП, зазначених у п. 2.3.2. цих правил, що належать третім особам, Користувачі зобов'язані звертатися до правовласників таких матеріалів.

3. Обов'язки Користувачів під час використання матеріалів

3.1. При використанні матеріалів АП з будь-якою метою, крім особистих, посилання на сайт АП обов'язкове:

3.1.1. У друкованих виданнях або в інших формах на матеріальних носіях Користувачі зобов'язані в кожному випадку використання матеріалів вказати джерело на Сайт - http://apravda.com, у разі використання матеріалів, розміщених у Спеціальних проектах - http://назва проекту.apravda. com.

3.1.2. В Інтернеті або інших формах використання в електронному вигляді, Користувачі в кожному випадку використання матеріалів зобов'язані розмістити гіперпосилання на Сайт - http://apravda.com/, у разі використання матеріалів, розміщених у Спеціальних проектах - http://назва проекту.apravda .com.

3.1.3. Посилання на джерело або гіперпосилання, зазначені у пп. 3.1.1 та 3.1.2. цих правил, повинні бути поміщені Користувачем на початку використовуваного текстового матеріалу, а також безпосередньо під аудіо-, відео-, фотоматеріалом, графічним матеріалом АП.

Розміри шрифту посилання на джерело або гіперпосилання не повинні бути меншими за розмір шрифту тексту, в якому використовуються матеріали АП, або розміру шрифту тексту Користувача, що супроводжує аудіо-, відео-, фотоматеріали та графічні матеріали АП.

3.1.4. Використання матеріалів АП, отриманих із вторинних джерел, можливе лише з посиланням на ці джерела.

3.2. При використанні матеріалів АП не допускається переробка їхнього оригінального тексту. Скорочення матеріалу можливе лише у випадку, якщо це не призводить до спотворення його сенсу. У такому разі Користувачі самостійно відповідають за спотворення змісту матеріалів.

3.3. При використанні інформаційних, новинних матеріалів АП Користувачі не повинні вказувати у себе на сайтах та в RSS-розсилках час виходу інформаційних, новинних матеріалів ідентичний або раніше їх виходу на сайті АП.

4. Видання залишає за собою право змінювати ці правила в односторонньому порядку у будь-який час без попередження Користувачів. Будь-які зміни будуть розміщені на Сайті – http://apravda.com. Зміни набирають чинності з моменту їх опублікування на Сайті.

З усіх питань використання матеріалів Видання прохання звертатися: info@apravda.com

Забороняється публікувати у коментарях:

- прямі чи непрямі нецензурні та грубі висловлювання, образи публічних постатей, образи та приниження інших учасників коментування, їх рідних чи близьких;

- заклики до порушення чинного законодавства, висловлювання расистського характеру, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі, а також всього того, що підпадає під дію Кримінального Кодексу;

- малозмістовну чи безглузду інформацію;

- рекламу чи спам;

- Великі цитати;

- повідомлення транслітом або великими літерами за винятком найменувань компаній, скорочень і всього того, що пишеться великими літерами відповідно до норм мови;

- посилання на матеріали, що не мають відношення до теми статті, що коментується, а також посилання, залишені з метою "накручування трафіку";

- номери телефонів, сайтів або адреси email, адрес та будь-яких інших контактів.

Порушники вищезазначених правил будуть заблоковані, а їх коментарі вилучено.

Актуальна Правда заперечує проти отримання від Вас у будь-якій формі, усній чи письмовій, будь-якій конфіденційній чи іншій інформації, захищеній майновими правами.

Якщо інше не погоджено сторонами письмово, належним чином уповноваженим представником Актуальної Правди, будь-які матеріали, інформація та ідеї, які ви передали у будь-який спосіб Актуальної Правди, можуть поширюватися або використовуватися Актуальною Правдою та афілійованими з нею особами без яких-небудь афілійованих з нею осіб вами, для будь-яких цілей, включаючи, але не обмежуючись, розробку, виробництво та рекламні цілі.

Однак, це положення не поширюється на персональні дані, які охороняються Політикою про конфіденційну інформацію.