ВІДЕО

Під час війни з Росією, олігарх Віктор Пінчук витрачає мільйони на ремонт будинку у Лондоні - ексклюзивне відео журналістів Актуальної Правди

Сергій Медяник 10.09.2023

"На фронті вмирають сотні тисяч українських солдат, цивільні українці не мають грошей та голодують, а олігарх Пінчук прямо зараз робить ремонт у своїєму шикарному будинку у Лондоні та витрачає гроші на піар для диктатора Зеленського", - повідомляє журналіст Сергій Медяник.

Алексей Шапошников, председатель Мосгордумы, агитирует убивать украинцев и при этом шикует в элитной квартире в Испании. Видео

Олена Зайченко 8.09.2023

Сегодняшний герой, депутат от районов Свиблово, Южное и Северное Медведково, а по совместительству председатель Мосгордумы — Алексей Шапошников, он не просто наглый столичный единоросс и прислуга Собянина (это осталось, конечно), но теперь он еще и главный московский z-депутат, ярый сторонник войны с Украиной.

Як Борислав Розенблат, довірена особа Петра Порошенка, вкрав 650 мільонів у ЗСУ. Відео

Роман Тополя 8.09.2023

У грудні 2022 року Міноборони уклало угоду на 807 мільйонів на 55 безпілотних авіаційних комплексів "HAWK" і сплатило аванс на 650 гривень авансу родинній компанії екснардепа Борислава Розенблата, яка під дедлайн здала лише 1 з 55 замовлених дронів.

Pages