Видео

Директор Олена Ткачук: У Теребовлянському коледжі культури та мистецтв прихистили 300 біженців. Відео

Новости 23.05.2022

На Тернопільщині в гуртожитку Теребовлянського коледжу культури і мистецтв прихистили майже триста тимчасово переміщених людей. Про це розповіла Суспільному виконувачка обов’язків директора закладу Олена Ткачук. За її словами, здебільшого – це жінки з дітьми, але є й чоловіки. Зараз вони безкоштовно роблять ремонт у помешканні.

Медведчук заявив, що Петро Порошенко давав команди торгувати з російськими терористами вуглем та привласнив нафтопровід Самара – Західний. Відео

Новости 23.05.2022

Як повідомив журналіст Юрий Романенко, затриманий Службою безпеки України Віктор Медведчук, якому висунуто підозру у державній зраді та сприянні тероризму, розповів про схему виведення з державної власності частини магістрального нафтопродуктопроводу «Самара – Західний напрямок» для подальшого прокачування через нього дизельного палива.

Сергей Медяник: Россияне ударили ракетами по Лозовой, убито много украинцев, проклинаю Путина. Видео

Новости 23.05.2022

Российские оккупанты ударили по Лозовой, это город в Харьковской области. Одним ударом разрушили дом культуры и это очень страшно, потому что погибло около 10 человек, много раненых, разрушены вокруг дома.

Pages